Ważne: strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza Twoją zgodę na ich użycie.
instytut edukacji interaktywnej - estakada.pl  
czym jest eLearning    dlaczego warto nas poznać    kursy e-learningowe
estakada.pl
  
2013-12-30 Wirtualna klasa
Wirtualna klasa i webinaria w naszej ofercie rozwiązań szkoleniowych
  więcej  
2013-11-28 Silnik gier w HTML5
Opracowaliśmy nowy silnik gier szkoleniowych - w całości w HTML5
  więcej  
2013-10-22 Produktowe dla Alior Bank
Cykl produktowych szkoleń e-learning dla Alior Bank
  więcej    Instytut Edukacji Interaktywnej estakada.pl należy do czołówki firm e-learningowych w Polsce.

"Myślący komputer", "kultowe" multimedia, ćwiczenia i gry które się długo pamięta, błyskotliwe przykłady, najwyższej klasy nowoczesne rozwiązania techniczne oraz skuteczna metodyka dydaktyczna - to znajdziesz w naszych kursach e-learningowych.

Najważniejsze w naszych kursach jest to, czego chcą Klienci, a nie to, na co pozwala technologia. Chcesz się przekonać, co możemy zrobić dla Ciebie?
Spotkajmy się!
 Interaktywne, "myślące", multimedialne, szkolenia na odległość. Metodyka oparta na najlepszych praktykach andragogiki i e-learningu. Wiele multimediów i lekka konstrukcja. Standardy SCORM i AICC. Bezproblemowe technologie przeglądarkowe z przyszłością.
Zobacz nasz kurs
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Realizujemy szkolenia "od zera" lub ze zleconego materiału, na serwer lub CD-ROM, kursy hybrydowe i w otwartych licencjach. Dzięki własnym rozwiązaniom authoringu i sprawnej organizacji dotrzymujemy rekordowych terminów.
Zapytaj konsultanta
Wirtualny dziekanat, platforma e-learningowa, serwer testów, ocena efektywności szkoleń przez Internet. Nasze ekonomiczne, proste rozwiązania sprawdziły się w obsłudze kilkuset studentów. System jest stale rozwijany i dostosowywany do nowych potrzeb.
Zobacz więcej(c) 2003-2014 estakada.pl | in english .